Destek Hattı : 0507 501 8946
 
TÜRKİYENİN TERCİHİ
Akupunktur iğnelerinde en çok tercih edilen mağaza
 
ORJİNAL ÜRÜNLER
Piyasadaki en kaliteli ürünler
 
TÜM ÖDEME YÖNTEMLERİ
Taksit seçenekleri, kapıda ödeme, kredi kartı

Şartlar ve Koşullar

E-ticaret Portalımızda satılan tüm akupunktur ürünleri ve aksesuarları üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.Kendi üretimini ve ithalatını yaptığımız ürünlerin garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Geri İade süresi kaç gün :

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.Steril malzemelerin ambalajında yırtık v.b. kusurlar olduğu zaman geri iade alınmamaktadır. Çünkü bu malzemeler sterildir steriliği bozulduğundan geri iade kabul edilmemektedir.

Geri İade şartları nelerdir :

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl Geri iade edeceğim:

Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.

• Ürünün orjinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.

• Kontrol Etiketi yırtılmış ürünlerin geri iadesi yapılmamaktadır.

Saygılarımızla